Posted on 9 Ocak 2020 / 65
Opening Hours
  • Monday :Closed
  • Tuesday :Closed
  • Wednesday :Closed
  • Thursday :Closed
  • Friday :Closed
  • Saturday :Closed
  • Sunday :Closed

MİR İSTANBUL KUAFÖR BERBER MOBİLYALARI LTD. ŞTİ.Fiması Hakkında. MİR İSTANBUL KUAFÖR BERBER MOBİLYALARI LTD. ŞTİ. Telefon Adres bilgileri ve Yorumları.

Mir İstanbul kozmetik kuaför mobilyaları 2019 yılının son aylarında kuaför ve berber mobilyaları sektöründe hizmet vermek amacıyla kurulmuştur. miristanbul kuaför mobilyaları üretim, ithalat ve ihracatındaki yaklaşık 15 yıllık tecrübesini kuaför ve berber dünyasına açmıştır. Bünyelerine 1989 yılında kurulmuş mobilya mimarlık firmasını katarak organik büyümelerine inorganik büyümeyle güçlendirdilerMİR İSTANBUL KUAFÖR BERBER MOBİLYALARI LTD. ŞTİ. – https://www.telreh.com/firma/bbmmdt-mir-istanbul-kuafor-berber-mobilyalari-ltd-sti/
Ürün kalitesi, lojistik organizasyonu ve satış sonrası destekle 50’den fazla ülkeye kuaför ekipmanları sunabilen şirketimiz, farklı tasarım seçenekleriyle de kuaför ve berber salonlarının taleplerine cevap vermektedir.

Mir İstanbul, berber tezgahları, berber koltukları, kuaför tezgahları, kuaför koltukları yıkama seti makyaj tezgahı makyaj koltuğu ağda yatağı kozmetik malzemeler başta olmak üzere kuaför ve berber salonlarının tüm mobilya ve aksesuar ihtiyaçlarına yönelik üretim yapabilmektedir.

Kuaför ve berber salonlarının ihtiyaçlarını sektördeki 15 yıllık tecrübesi ile hızlı bir şekilde çözebilecek olan Mir İstanbul’a web sitemiz, mail adresimiz, sosyal medya hesaplarımız ve telefon numaramızla hemen ulaşabilirsiniz.

admin
Reviews
There are no reviews yet, why not be the first?
Leave a Review
You must be to post a review.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir