Posted on 20 Ocak 2020 / 87
Listing Type : Rehber
Opening Hours
 • Monday :Closed
 • Tuesday :Closed
 • Wednesday :Closed
 • Thursday :Closed
 • Friday :Closed
 • Saturday :Closed
 • Sunday :Closed

03129001277

 • 59 gün önce

  Merhaba bu mesaj kariyer nette başvuru yapan bir arkadaşıma gelmiş. Önce arayıp bilgi aldık. sonra da Google da numarayı arattım burayı buldum. Arkadaşlar öncelikle gelen mesaj cv niz Evde çağrı merkezi projesine uygun görülmüştür. Mülakat için arayınız diyor.
  1- Hiçbir firma uygun bulduğu cv sahibini bizi mülakat için arayın demez direk olarak halkla ilişkiler kendisi arar.
  2- Hiçbir çağrı merkezi firması Bize para yatırın demez. Mülakat için bir teste sokar başarılıysa 1 haftalık eğitime alıp 2 aylık deneme süresine alır ve sigortası başlayana kadar beklemesini ister. Mülakat artı eğitim süresinide maaş a ekler.
  3- 1 ay içinde 80 saat konuşma yapmanız için hiç tanımadığınız insanlarla günde 3 saat konuşmanız gerek en az . Ki bu durumda bizi arayan operatör şirketlerimizle bile biz 1 dk konuşmuyoruz. Bu çok zor hatta imkansıza yakın.

  Yani demem o ki arkadaşlar ben zaten (BSH Çağrı Merkezi Ve Bilişim Şirketinde) Bosch Siemens Profilo Firmasının çağrı merkezi müşteri temsilcisiyim. Şu şekilde söyliyeyim biz çağrı merkezi olarak kimseyi aramayız müşterilerimiz bizi arar. Yeni ürün alırlar kurumu için ararlar. Garanti süresini öğrenmek yada teknik servis için ararlar. O an çocuk kilidi vs bir işlem olmuştur düzeltemiyordur bizi arayarak teknik bilgi veya yardım almak için ararlar.Yani onlar bizimle konuşmak istediği için kendi rızalarıyla ararlar ve bu halde bile biz ayda ancak 90-95 saati bulabiliyoruz . Siz ne yapıcaksınız, sizi hiç tanımayan insanları arayıp ürün kakalamaya çalışacaksınız. 🙂 ve kesinlikle 20 sn den fazla kimseyle iletişim kuramayacaksınız. Yüzünüze kapatacaklar. İşte olacaklar, okulda olacaklar. Ve yatırmış olduğunuz para yalan olacak. Sizde evde saatlerinizi harcadığınızla kalacaksınız. Bu firma bir çağrı merkezi firması değil. Sadece sizin yatırdığınız paralarla dönen bir paravan şirket veya kurum. Hiç para kazanan yok bu yöntemden siz de kazanamayacaksınız zaten kazanmanızı da istemezler. 🙂 Şunu da belirteyim arkadaşlar bizde evden çalışıyoruz ayın bazı günleri. o da şu şekilde gündüz 400 kişilik aktif bir grup olarak çalışılıyor. Gece ise aramalar %95 daha az hale geliyor yoğunluk olmuyor. Bu durumda Sırasıyla sadece 10 arkadaş sabah mesaisi başlayana kadar evden 00:00/08:00 evden çalışıyoruz. İş bu şekilde kısaca bilgi vermek istedim. Ama yinede ben göz göre göre o parayı yatıracam diyorsan kolay gelsin size. Ben sadece yardımı olmak için yazıyorum. Umarım hepiniz en yakın zamanda Seveceğiniz mutlu olacağınız bir iş bulabilirsiniz. kolay gelsin tekrar.

 • 14 gün önce

  Beni de aradılar. Kabul etmedim. Uygun olmayan birşey sezdim sonra internete baktım ki hiç iyi şeyler yazılmamış. Bulaşmayın derim

 • 25 gün önceTehlikeli Numara

  DOLANDIRICI AÇMAYIN PRİM VERMEYİN SÜREKLİ SPAM MESAJI ATIYOLAR

 • 26 gün önceTehlikeli Numara

  Dolandırıcılar mesaj atıyor yalan dolan işleri

 • 2 ay önceTehlikeli Numara

  4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır. Sizi aradıkları zaman ses kaydına alıp direk Türkiye iş kurumuna bildiriyorsunuz. 🙂 Sonra arkanıza yaslanıp başka iş ilanlarına bakıyorsunuz. Genelde sizinle konuşan, insan kaynaklarının iletişim kabiliyeti çok gelişmiştir. 2 x 2= ? cevabını sizden ister, siz cevaba 5 olarak yanıt verseniz bile çok iyi, harika tam bize göre söylerler, ve 2 dk içinde tekrar aranıp işe alındınız tebrik ederiz yanıtını alırsınız. :))

   Kimin Numarası: Evdekariyer

 • 27 gün önce

  Evdekariyer.net adına yazıyorum, Yapılan görüşmeler yasa gereği kayıt altına alınmaktadır. Konu ile alakalı yasal işlem başlatabilirsiniz, firmamızın çalışma sistemi ile alakalı yasal olmayan bir süreç bulunmamaktadır.

 • 3 ay önce

  Burada ki yorum ve şikayetlere hakikaten çok şaşırıyorum! bir kaç şikayet sitesine daha yazdım. benim o firmanın adamı olduğumu sanabilirler fakat daha işe başlamadım bugün yarın başlayacağım.
  Yorumlarda yok boş numara yok açılmıyor vs diye yazılmış, ya arkadaşlar akıl var mantık var aranan numaralar satış potansiyeli yüksek olan numaralar olsa seni beni niye adamlar evden çalıştırsın, gönderir superonline veya digiturk sahada çalışan adamını görüştürür yüz yüze. Bu verilen numaralar tabi ki atıl numaralar olacak ki seni evde pijamanla çalışma fırsatı verecek. Firma eleman almak, altlarına araba vermek, benzin koymak, yemek kartı vermek vs dertlerden kurtarıyor kendisini, seni de evinde otururken para kazandırıyor. Tabi ki bu konforda çalışmanın şartları elbette sıkı ve ağır olacak, hiç bir yerde 3 liraya 5 köfte yok maalesef! Suistimale açık bir iş ve şikayet edenlerin %99’unun suistimal ettiğine kalıbımı basarım çünkü kendimden biliyorum 11 yıl satış pazarlamada sahada çalışmış biriyim ve günlük ziyaret etmemiz gereken noktalar vardı bazen zaman yetmediğinden bazen de üşendiğimizden gitmezdik ve gitmiş gibi rapor yazardık. Bunu yapmadım diyen satış pazarlamacı yalanın dibini söyler! He şunu da söyleyim vaadettikleri parayı (sözleşme maddeleri gereğince) veriyorlar vermiyorlar orasını bilemem bunu maaş alma günü geldiğinde anlayacağım ve burada tekrar paylaşacağım. Belki bende bu durumdan muzdarip olacağım bunu zaman gösterecek!!
  Fakat yazacağım şikayet sözleşme maddelerinin dışında gelişen bir durumsa yazacağım. Sözleşme maddeleri gayet açık ve net bunun dışına ne ben ne de onlar asla çıkamaz!!

 • 3 ay önce

  Hocam bende daha başlamadan evdenkariyer den istifa ettim. Sonradan bana da mantıklı gelmemeye başladı. Programa giriş bile yapmadım Ama sözleşme gereği yatırdığın ücreti iade etmiyorlar. Olan 325 TL oldu. Ama olsun zararın neresinden dönersek kar. Gidip bir park köşesinde sadece su satın. Günlüğünüz 50 TL. den aşağı olmaz. ” Stres yok, saati doldurma derdi yok çalıştığınız kadar kazanırsınız, 59 saate kalınca bütün emekleriniz de çöp olmaz.. Bu işi yapmak isterseniz de Evdenkariyer, evrencell vb. aracı kuruluşlara basvurmayiniz. Direk operatör ile iletişime geçin..

 • 27 gün önce

  Evdekariyer.net adına yazıyorum, ilgili çalışma koşuları, maaş ve hakediş koşulları sözleşmemizde yazmaktadır. Firmamız satış odaklı çalışmaktadır yapılan her 10 satış için 1000 TL bir prim ödemesi yapılmaktadır, 80 saatlik görüşme süresi için 1000 TL ödeme yapılır. Çalışma eksik yapılıyor ise bunun karşılığında gerekli kesinti uygulanır.

 • 48 gün önce

  geri donus yapmamissiniz deneyiminizi paylasabilirmisiniz bende basliycam bilgi almak istiyorum

 • 2 ay önce

  Merhaba bende bugün iş için bir bayan ile görüştüm anlattıklarının yüzde yetmişini hatırlaya masamda bana makul geldi 8 yıllık pazarlamacıyım ama şuan sadece evden çalışabilirim. lütfen bana eğitimi ile ilgili ve çalışman ile ilgili biraz kısa ve net bilgi verirmisin? yani en azından günde kaç saat çalışmamız gerekiyo? gibi 🙂

 • 51 gün önce

  Merhaba,
  Ben 1 ay önce aradım, çalışmayı kabul ettim. Evden çalışabilirim şuan yoksa bu işe bulaşmazdım.
  325 TL bilgisayara yazılım yükleneceği ve ondan sonra ders verip işe başlanacağı söylendi. Dediklerini yaptın işe başladım 80 saat doldurma gerektiği bu 80 saat içinde 10 satış yapmam gerektiği var. Telefonu açtığı anda başlıyor dk ve saat hesaplaması. Şöyle diyim 10 kişi ararsınız otomatik düşüyor zaten numaralar 10 kişiden 5i ulaşılamıyor 5ide bildiğiniz üzere surata kapatıyor. Açmayanlarda cabası. Çıkmak istedim paranın geri iadesini istedim vermediler. Kısa ve net anlatim. Satamayacağını biliyorlar ve 80 saati dolduramıcağınıda biliyorlar o yüzden tezgah hepsi kim işe alırken para isterki?

 • 2 ay önce

  Ayda 80 saat çalışıyorsun buda günde 7 8 saat arama yapsan anca 2 3 saatini doldurursun. 10 adet satış yapman gerekiyor ki SSK başlasın. Çok zor girme derim.

 • 2 ay önce

  Şunu söyleyeyim sabah 9:30 da başlayıp akşam 21:00 kadar arama yapıyorsun CRM ekranında 5 saat gözüküyor. Gerçekte hesaplanan 3 saat yada 3 buçuk saat oluyor. Tüm gün aralıksız çalışırsanız maksimum 3 buçuk saat oluyor. Dayanmak imkansız…
  Kısa ve Net olarak.
  12 saat çalışırsınız. Ama aslında 3 saat olarak çalışmıssınızdır.
  “MANTIĞA UYGUN DEĞİL” Çalışarın %80 hep istifa ediyor.

 • 36 gün önce

  Beni aradılar Burak diye birisiydi çok güzel konuştu ilk görüşmede, 2. aramada ben araştırıp kabul etmedim işi.Daha sonrasında telefonda hakaret etmeye başladı, çalışmayana para yok, gençliğinize veriyorum gibi sözlerle kesinlikle güvenilir bir firma değiş.

 • 27 gün önce

  Evdekariyer.net firması adına yazıyorum, ilgili görüşmeye ait kayıtlar değerlendirildi, çalışanlarımız tarafından herhangi bir hakaret içeren konuşma gerçekleştirilmemiştir. Firmamınız yapısına yönelik küçük düşürücü konuşmaya karşılık çalışanımız çağrıyı sonlandırmak durumunda kalmıştır. Görüşmelerimiz yasa gereği kayıt altına alınmaktadır. Konu ile alakalı yasa yollara başvurabilirsiniz

 • 34 gün önce

  Çalışıp deneyim edinen var mi bu evden çağrı isini arkadaslar? 80 saat aylik cok bir sure degil gibi geliyor ancak çoğu kisi yapılamayacağını belirtmis. İse girip gerçekten tam anlamiyla arama yapıp bu saati dolduramayan var mi ?

 • 34 gün önceTehlikeli Numara

  . işe girişte para mı ödenir yaa . Parayı ödeyemeyeceğimi söylediğimde kadının sesini duymalıydınız. beni de sazan avı sandı heralde :))

 • 55 gün önceBelirsiz Numara

  Şimdilik güvenli gibi. Az önce bir konuşma gerçekleştirdim. Konuşan bayan çok dürüst, net ve şeffaftı. Şöyle de bir gerçek var, her işin bir zorluğu mevcut. Ayda 80 saat abartılacak bir süre değil. Deneyimlerimi tekrar sizinle paylaşacağım.

 • 58 gün önceTehlikeli Numara

  Kesinlikle dolandirici karakola sikayette bulundum

 • 59 gün önceTehlikeli Numara

  iş vaadinde bulunup yapılamayack bir kota istiyorlar işe başlama karşılığında 320 tl gibi bir para talep ediyorlar.

 • 3 ay önceGüvenli Numara

  Ben tatmin oldum. O para olayı olmasa daha güzel olurdu ama demek ki insanlar suistimal etmişler firmanın iyi niyetini. Güzel iş valla kıymetini bilene.

 • 2 ay önce

  Merhaba bu kurumda çalıştınız mı?

 • 3 ay önce

  evdekariyer firmasından ben de kıllandım. daha önce de evrencell diye başvurmuştum meğer aynı firmaymış. öbürü kapanınca bunu açtılar demek ki. 325 TL daha işe başlamadan istemek de neyin nesi. Yok 80 saat konuşacakmışsın yok bilmem ne. Dalga dümen arkadaşlar. Benle konuşan arkadaşa biraz ciddi ve mantıklı sorular sorunca çat hemen suratıma kapattı. Kariyer.net sitesi nasıl ciddiye alıp da bu firmanın ilanlarını yayınlıyor anlamak mümkün değil. Hem ben onlar için çalışacağım hem onlara para vereceğim. Adamların kaybedecek şeyi yok baştan para alıyor zaten. doğru dürüst bir işe başvurmanızı öneririm.

 • 2 ay önce

  Ona ne sordun şu an çok merak ettim 😂

 • 2 ay önce

  NEDEN ISRARLA ARAMA YAPTIKLARINA ANLAM VERMİŞ DEĞİLİM (:

 • 2 ay önceTehlikeli Numara

  Ben bunlardan iş istemedim.Ben neden evden çalisayimki .Dolandiricilik parayla işe girildigi nerde görülmüş.Arkadaşlar evden çalişma olmaz.Zorunluluk varsa çâgri işinden uzak durun.Yaziktir paralariniZi kaptirtmayin bu çakallara.

 • 3 ay önceGüvenli Numara

  Buraya saçma sapan yorum yapılmasına anlam veremiyorum. isteyen çalışır, ,isteyen çalışmaz.. Gerçek işssizler topluluğu olarak, boş yapıyorsunuz.. 😀

 • 3 ay önceGüvenli Numara

  Evden çağrı merkezi projesi için arıyorlar

 • 3 ay önce

  arkadaşlar kesinlikle bulaşmayın dolandırıcı milletin parası alıp kaçıyorlar ortadan evrencell ve evdekariyer aynı firmalar dikkat edin

Kimin Telefonu ? : 03129001277 Neden Arıyor?
03129001277 Hakkında yorumlar

admin
Reviews
There are no reviews yet, why not be the first?
Leave a Review
You must be to post a review.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Related Listings