Destek merkezimiz 7/24 sorularınızı beklemektedir.

FİRMA REHBERİ - İLETİŞİM SAYFASI

ONLİNE DESTEK

 


YASAL UYARI:

Web Sayfamız 5651 sayılı kanun hükümlerine kapsamında hizmet vermektedir. Halka Açık veriler KİŞİSEL VERİ değildir. Sitemizde Bulunan Veriler Halka Açık olan ve Diğer Web sayfalarında Paylaşılan veriler olduğundan kişisel veri niteliği taşımamaktadır. Ayrıca TCK 136. Maddede belirtilen hükümlerin haricinde olan web sayfamızda Özel Hayata Dair Bilgiler bulunmamaktadır. Buna rağmen Web sayfamıza Özel Hayata Dair olmayan içeriklerinin kaldırılması kaldırılmaması halinde Savcılık ve Mahkemeye Vereğim gibi tehdit içeren maillerin  ekran görüntülerinin alınarak karşı tazminat davası açılabileceğini bilgilerinize arz ederiz.
İÇERİK KALDIRILMASI: İçerik Kaldırılmasını istiyorsanız Aşağıdaki çeklistte tüm maddelerin tam ve Eksiksiz olmasına dikkat ediniz.
1.) İçerik Kaldırmak isteğiniz Veri Sadece Sitemizde bulunduğunun ispatlanması.TCK Madde 136 da belirtildiği gibi Bizim tarafımızdan ele geçirilmesini bu şekilde ispatladınız mı?
2.) Avukatlar için yayınlanan iletişim bilgileri Türkiye Barolar Birliği - Avukata Özel Yönetmelikler - Reklam Yasağı Yönetmeliği Madde 7 Kapsamında Kanun ve Yönetmeliklere uygun olarak Yayınlanmaktadır.
3.) Kaldırılması istenen içerik sadece sitemizde yayınlanıyor mu ve Özel Hayata Dair mi ?
4.) Yinede 5651 Sayılı kanun kapsamında Yukarıdaki formu doldurarak Kaldırılmasını istediğiniz linki ve gerekçesini gönderirseniz İlgili Mevzuat ve Kanunlar kapsamında web sayfamız 3 (Üç) gün içinde şahsınıza dönüş sağlayacaktır.